Vēsture

Avis pasaulē

1946. gadā Warren Avis izveidoja firmu ''Avis Airlines Rent a Car'' un atklāja pirmo auto nomas punktu Detroitā. Firmas sākuma kapitāls bija $ 85,000. Tālāko firmas attīstību sekmēja fakts, ka 20.g.s. 60-tajos gados sākās aktīva starptautiska ceļošana, un Avis attīstījās līdzi tai, pakāpeniski paplašinot ''savas robežas''.
Tādejādi, Avis atvēra savus pirmos nomas punktus Eiropā - Francijā, Norvēģijā un Šveicē.

Nozīmīgs punkts Avis attīstībā bija arī 1965.gads, kad IT korporācija nopirka Avis par 51 miljonu dolāriem un veicināja Avis attīstību, ieviešot Wizard, kura bija pirmā tiešsaistes informācijas vadības un rezervāciju sistēma.

Līdz 60-tajiem gadiem Avis ieņēma tikai otro vadošo pozīciju auto nomu biznesā, tāpēc 60-tajos gados reklāmas kampaņas ietvaros Avis ieviesa saukli ''We try harder'' (''Mēs cenšamies vairāk''). Savukārt 1973.gadā Avis kļuva par auto nomu tirgus līderi. 1994.gadā Avis turpināja savu veiksmīgo attīstības procesu, ieviešot Wizard sistēmu vairāk kā 34 valstīs, bet 2000. gadā tika ieviesta kompānijas pirmā uz Internetu bāzētā saziņu sistēma ''Avis InterActive''.

Šobrīd visā pasaulē ir ap 5000 Avis nomas punktu.

Pēdējo gadu laikā Avis sekmīgā profesionālā attīstība ir bijusi novērtēta ar tādiem apbalvojumiem kā ''Brand Keys Customer Loyalty Award''(2001, 2002), ''Car Rental Company of the Year''(2003), ''Outstanding Corporation of the Year''(2003), ''One of America's Elite Corporations for Women's Business Enterprises''(2003).


Avis Latvijā

Avis Latvijā ir pārstāvēts kopš 1992.gada. Šobrīd mūsu autoparkā ir vairāk kā 450 automašīnu, kas ir jaunākas par 2 gadiem. Gandrīz visas Latvijas ceļojumu aģentūras un viesnīcas izmanto Avis pakalpojumus. Avis Latvija pastāvīgo klientu vidū ir ne tikai plašs privātpersonu loks, bet arī tādas kompānijas kā „Laima”, „Latvijas Dzelzceļš”, „Sara Lee Baltic”, „L`Oreal”, „LG,” „Bosch”, „Icopal”, „Orion Pharma”u.c.
2007. gada vasarā Avis atklāja savu pārstāvniecību Liepājā.
Facebook Avis