Privātuma politika

Avis datu aizsardzības politika

Mums nepieciešams Jūsu vārds, telefona numurs un e-pasta adrese. Tas mums palīdz apstrādāt Jūsu rezervāciju, sazināties ar Jums, ja rodas problēmas ar rezervāciju vai iespēju nosūtīt Jums elektronisku rezervācijas apstiprinājumu.
Ja Jums ir Wizard biedra karte, tiks pievienots Jūsu klienta numurs ar informāciju, kas tiek glabāta mūsu klientu datu bāzē, lai paātrinātu rezervēšanas procesu.

Tiek pielietota sekojoša politika, lai uzturētu klientu datu privātumu:
Tiks saglabāta personīgā informācija, kas tiek norādīta šajā mājaslapā, kā daļa no datiem, lai paātrinātu un uzlabotu pārvaldi un vadību mūsu auto nomas uzņēmumā. Tā kā mēs esam daļa no starptautiskas grupas Avis Rent A Car System, reizēm notiks informācijas apmaiņa ar sadarbības partneriem, kas arī darbojas ar Avis Rent A Car System (gan Eiropas valstīs, gan ārpus tām) saistībā ar mūsu auto nomas servisa darbībām, kas varētu iekļaut personīgo informāciju, kas ir norādīta šajā mājaslapā.
Ja Jūs neesat devis savu piekrišanu, Jūsu personīgā informācija netiks pielietota citiem mērķiem.
Klienti var aplūkot informāciju, kas par viņiem tiek glabāta, jebkurā brīdī un veikt nepieciešamos labojumus, lai papildinātu ar jaunāko informāciju.

Kādus datus saglabā Avis?

IP adrese: Tiks saglabāta Jūsu IP adrese, kad apmeklējat mūsu mājaslapu. Tas tikai identificē jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzēju) un nesatur nekādu informāciju par Jums, individuāli. Mēs pielietojam šo informāciju, lai iegūtu datus, no kurienes veidojas ienākošā mājaslapas plūsma.

Sīkfaili: Mājaslapā izmanto „sīkfailu” tehnoloģiju. „Sīkfaili” ir šifrētas teksta rindas, ko mājaslapa saglabā lietotāja datorā. Sīkfaili ļauj mums pielāgot mūsu mājaslapu un piedāvājumus Jūsu vajadzībām un piedāvāt daudz labāku tiešsaistes pieredzi, lietojot Avis.lv. Turklāt, sīkfaili tiek izmantoti, lai izmērītu pielietojumu dažādām saitēm mūsu mājaslapā, lai sniegtu informāciju daudz piemērotāku Jūsu vajadzībām un vieglākai piekļuvei.

Sīkfailu tips, kas tiek izmantots, atbilst „sesijas” sīkfailiem un „pastāvīgajiem” sīkfailiem. Sesijas sīkfaili ir īslaicīgi un tiek automātiski dzēsti, tiklīdz tiek iziets no Avis.lv. Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti uz Jūsu datora cietā diska, tiklīdz tiek izdzēsti. Sīkfaili netiek izmantoti, lai uzzinātu informāciju par citu mājaslapu apmeklējumiem, kā arī, lai noskaidrotu personīgo informāciju par Jums, izņemot to, kas tiek labprātīgi norādīts saistībā ar Avis.lv. Sīkfaili nekādi neietekmē Jūsu datora darbību, programmas vai dokumentus.

Kā Avis aizsargā Jūsu datus?

Ja ir nepieciešams aizsargāt informāciju kā, piemēram, kredītkaršu datus, tiek izmantota Secure Socket Layer (SSL) šifrēšanas programma

Mūsu saistības ar datu drošību

Jūsu personīgās informācijas drošība mums ir nozīmīga. Kad Jūs ievadiet sensitīvo informāciju (kā maksājumu kartes numuru) reģistrācijas vai rezervēšanas procesā, notiek informācijas šifrēšana, izmantojot SSL standartu.
Tiek sekots globāli pieņemtam standartam, lai aizsargātu personīgi identificējamu informāciju un personīgos datus, kas tiek uzrādīti, gan veicot pārraidi, gan, kad tie ir saņemti. Neviena pārraides vai datu glabāšanas metode nav 100% droša. Tāpēc, kamēr cenšamies pielietot komerciāli pieņemamus veidus, kā aizsargāt Jūsu personīgo informāciju, mēs nevaram garantēt tās absolūtu drošību.
Tāpēc, lūdzam, neievadīt maksājumu kartes numuru mūsu mājaslapas laukos, ja vien šis lauks nav speciāli paredzēts šim mērķim.

Avis tiešsaistes sekmēšana

Ja jūs piedalāties kādā konkursā, kas tiek piedāvāts mājaslapā, būs nepieciešams ievadīt tikai noteiktu informāciju, lai mēs varam ar Jums sazināties, ja tas ir nepieciešams. Precīza noteikumu atruna vai nolikums katram konkursam tiks publicēts atsevišķi. Ja balvu piedāvā trešā puse, iespējams, būs nepieciešams atklāt informāciju atbilstošajai pusei, lai sekmētu balvas nodošanu.

Avis tiešsaistes izpēte

Ja Jūs aizpildiet kādu tiešsaistes anketu, Jums, iespējams, būs jānorāda noteikta personīgā informācija, piemēram, demogrāfiskie dati, kā vecums un/vai ienākumi. Jūs variet norādīt visus datus, vai nevienus no tiem, tas ir Jūsu izvēlē. Izpētes rezultāti tiks izmantoti tikai un vienīgi, lai uzlabotu mājaslapas iespējas un pielietojumu, nevis citiem mērķiem.

Sīkfailu politikas lapa

Avis mājaslapa izmanto sīkfailus. Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts Jūsu pārlūkā un ļauj tam atcerēties informāciju starp tīmekļa adresēm un pārlūka sesijām. Avis izmanto „tiešos” sīkfailus, kas tiek ģenerēti un izmantoti mūsu mājaslapā – un dažus „netiešos” sīkfailus, ko mūsu mājaslapā ģenerē trešās puses. Tie dod iespēju katrai Jūsu rezervācijas daļai, kamēr ejiet cauri mājaslapai, atcerēties klienta detaļas un parādīt pareizo saturu, kas ir balstīts uz Jūsu izvēlētajām iespējām un ceļojumu. Sīkfaili arī palīdz izprast lietotāja uzvedību mūsu mājaslapā, kas nozīmē, ka mēs varam sniegt daudz labāku pieredzi mājaslapas apskatē.


Sīkfaili uzglabā tikai tekstu, kas vienmēr ir anonīms un šifrēts. Avis nekad neuzglabās personīgo informāciju sīkfailā.

Uzzini vairāk par jauno sīkfailu politiku

Facebook Avis