Sīkdatņu politika

Vispārējā informācija
Avis tīmekļa vietnē izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne ir maza apjoma teksta fails, kas uzglabāts Jūsu tīmekļa pārlūkprogrammā un atļauj tai atcerēties informāciju starp tīmekļa vietnēm un pārlūkprogrammas sesijām. Avis izmanto “pirmās puses” sīkdatņu skaitu – ko ģenerē un izmanto Avis tīmekļa vietne – un dažas “trešo pušu” sīkdatnes – ko mūsu vietnē ģenerē trešās puses. Tās dod mums iespēju atcerēties katru Jūsu rezervācijas detaļu, kad Jūs veicat darbības vietnē, atcerēties Jūsu klienta informāciju un parādīt atbilstoša satura informāciju, kas balstīta uz Jūsu izvēlētajām opcijām un ceļu. Tās arī palīdz mums izprast lietotāja uzvedību mūsu tīmekļa vietnē, kas nozīmē, ka mēs varam gūt pieredzi, ko izmantot Jūsu labā.

Sīkdatnēs var uzglabāt vienīgi tekstu, kas ir vienmēr anonīms un parasti šifrēts. Avis nekad neuzglabās jebkādu personas informāciju sīkdatnē.


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatnes ir maza apjoma teksta faili, ko ģenerē Jūsu apmeklētās tīmekļa vietnes, glabāšanas sesijas dati, ko var izmantot vēlāk vietnē. Dati atļauj tīmekļa vietnei uzglabāt Jūsu informāciju starp lappusēm un arī analizēt veidu, kā Jūs mijiedarbojaties ar tīmekļa vietni. Sīkdatnes ir drošas – tās var vienīgi uzglabāt informāciju, ko tur ievieto pārlūkprogramma, kas ir informācija, ko lietotājs ir ievadījis pārlūkprogrammā vai kas ir ietverta lapas pieprasījumā. Tās nevar palaist kodu, un tās nevar izmantot, lai piekļūtu Jūsu datoram. Ja vietne šifrē informāciju sīkdatnē, vienīgi šī tīmekļa vietne var nolasīt informāciju.

Pastāv divu atšķirīgu veidu sīkdatnes: sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes. Tās tiek izmantotas dažādām lietām un satur atšķirīga rakstura informāciju.

Sesijas sīkdatnes satur informāciju, kas tiek izmantota Jūsu pastāvošajā pārlūkprogrammas sesijā. Šīs sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas, kad Jūs aizverat pārlūkprogrammu. Nekas netiek saglabāts uz Jūsu mašīnas pēc laika, ko Jūs esat pavadījis vietnē.

Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, kas tiek izmantota starp apmeklējumiem. Šie dati atļauj tīmekļa vietnēm atpazīt, ka Jūs esat klients, kas atgriežas, un atbilstoši reaģēt. Pastāvīgajām sīkdatnēm ir mūža vērtība, ko nosaka tīmekļa vietne, kas var atšķirties no dažām minūtēm līdz vairākiem gadiem.


Kāpēc izmantot sīkdatnes?
Sīkdatnes tīmekļa vietnē izmanto, lai saglabātu Jūsu sesiju, kad Jūs virzāties uz priekšu vietnē, lai izsekotu Jūsu rezervācijas informācijai un vai Jūs esat piereģistrējies. Tās tiek izmantotas, lai uzrādītu atbilstošos produktus Jūsu ceļā.

Tīmekļa analītiskās sīkdatnes, no mūsu partneriem Google un Adobe, atļauj mums izsekot klienta darbības vietnē. Tas dod mums vērtīgu ieskatu, kas dod mums iespēju uzlabot mūsu vietni un mūsu piedāvātos produktus, un pakalpojumus.

Mēs arī strādājam ar partneriem, kas rakstīs trešo pušu sīkfailus, ko pēc tam izmanto reklāmas ievietotāji citās vietnēs, lai dotu Jums atbilstošu un attiecīgu reklāmu, kas balstīta uz Jūsu pārūkošanas vēsturi. Šīs sīkdatnes neuzglabā personīgu informāciju, kas dod iespēju citām vietnēm Jūs identificēt, tās balstās vienīgi uz pārlūkošanas vēsturi.


Sīkdatņu izslēgšana un dzēšana
Visas tīmekļa pārlūkprogrammas ļauj Jums ierobežot sīkdatņu darbību vai izslēgt sīkdatnes pārlūkprogrammas iestatījumos vai izvēlnēs. Katrai pārlūkprogrammai ir dažādi soļo, kā to veikt, Jūs varat atrast instrukcijas zem pārlūkprogrammas izvēlnes Palīdzība.

Ar Jūsu pārlūkprogrammu Jūs varat arī aplūkot sīkdatnes, kas ir uz Jūsu datora, izdzēst atsevišķas sīkdatnes vai tos visus notīrīt.

Sīkdatnes ir tikai teksta faili, tātad Jūs varat tos atvērt un izlasīt saturu. Dati tajos bieži ir šifrēti, vai ciparu taustiņš atbilst tīmekļa sesijai, tāpēc bieži attiecībā uz nekam citam nav jēgas kā vienīgi tīmekļa vietnei, kas tos rakstījusi.

Ja Jūs izslēdzat sīkdatnes, Avis vietne nevarēs izveidot rezervāciju. Sīkdatņu atspējošana ietekmēs arī Jūsu progresa uzraudzību vietnē, bet neapturēs analītisko kodu no Jūsu apmeklējuma atpazīšanas.


Kādas sīkdatnes Avis vietne izveido?
Avis rakstītās sesijas sīkdatnes ietver datus, ko izmanto tīmekļa servera datoraprīkojums, par kuriem serveris apstrādā Jūsu sesiju, Jūsu autentifikācijas statusu (pret Avis klientu datubāzi) un Jūsu rezervācijas informāciju.

Pastāvīgās sīkdatnes, ko veido Avis tīmekļa vietne, izmanto mūsu tehnoloģiju partneri Adobe, Maxymiser un Google. Tās tiek izmantotas, lai atpazītu datplūsmu vietnē, proti drīzāk klientus, kas atgriežas, nevis jaunus klientus. Informācija, kas tiek uzglabāta, tiek izmantota, lai nodrošinātu Jūs ar atbilstošajām reklāmām citās vietnēs Jūsu labā. Šo sīkdatņu izdzēšana neietekmēs Jūsu pieredzi vai Avis tīmekļa vietnes funkcionalitāti.


Sīkdatnes no tehnoloģiju partneriem

Adobe SiteCatalyst
Avis partneris ar Adobe SiteCatalyst tīmekļa analīzei un klienta darbību ceļa analīzei. Ievāktie dati ļauj mums uzlabot vietni, infrastruktūru, produktus un pakalpojumus, pamatojoties uz to, kur, kad un ko klients aplūko. Adobe raksta gan pastāvīgās, gan sesijas sīkdatnes. Sīkdatnes neuzglabā personas datus. Šo sīkdatņu dzēšana vai atspējošana neierobežos vietnes funkcionalitāti.


Oracle (Estara un ATG)
Avis partneris ar Oracle, lai nodrošinātu “Klikšķināt, lai zvanītu” un “Klikšķināt, lai runātu” funkcionalitāti – atļauj klientam runāt ar aģentu mūsu kontaktcentrā, ja vietne atzīst, ka pastāv grūtības ar lapu. Oracle raksta gan pastāvīgās, gan sesijas sīkdatnes. Sīkdatnes neuzglabā personas datus. Šo sīkdatņu dzēšana vai atspējošana neierobežos vietnes funkcionalitāti.


Google
Avis partneris ar Google tīmekļa analīzei un reklāmu ievietošanai. Dati sīkdatnē pasaka Google, kādas lapas esat apmeklējuši un kādus produktus un pakalpojumus esat aplūkojuši, un atļauj tiem atrast atbilstošas reklāmas. Google raksat gan pastāvīgās, gan sesijas sīkdatnes. Sīkdatnes neuzglabā personas datus. Šo sīkdatņu dzēšana vai atspējošana neierobežos vietnes funkcionalitāti.


Maxymiser
Avis partneris ar Maxymiser, lai izmēģinātu vai testētu dažādus lapu izkārtojumus un funkcijas. Sīkdatne nodrošina, ka pat ja mēs palaižam testus noteiktās lapās, Jūsu pieredze ar vietni ir savietojama. Maxymiser raksta gan pastāvīgās, gan sesijas sīkdatnes. Sīkdatnes neuzglabā personas datus. Šo sīkdatņu dzēšana vai atspējošana neierobežos vietnes funkcionalitāti.Facebook Avis